Home
20e Etappe (Annecy - Le Semnoz) PDF Afdrukken E-mail

De 20 etappe is een bergetappe van Annecy naar Le Semnoz.

De etappe start met een col van 2e categorie, vervolgens 3 van de 3 categorie en 1 van de 1e categorie. De finish van de etappe ligt uiteindelijk op een berg van de buitencategorie met een klim van ruim 10 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 8,5%.

 

 

Stage profile 

 

 

 

Etappe uitslag:

Pos Naam Team Nationaliteit Tijd
1 Nairo Quintana MOV COL  3:39:04
2 Joaquim Rodríguez KAT SPA  18
3 Chris Froome SKY GBR  29
4 Alejandro Valverde MOV SPA  +1:42
5 Richie Porte SKY AUS  +2:17
6 Andrew Talansky GAR VS  +2:27
7 Alberto Contador SAX SPA  +2:28
8 John Gadret AG2 FRA  +2:48
9 Jesús Hernandez SAX SPA  +2:55
10 Roman Kreuziger SAX TSJ  +2:55
11 Romain Bardet AG2 FRA  +3:01
12 Christophe Riblon AG2 FRA  +3:22
13 Mikel Nieve EUS SPA  +3:24
14 Daniel Moreno KAT SPA  +3:24
15 Jan Bakelants RSH BEL  +3:51
16 Bauke Mollema BLK NED  +3:56
17 Jakob Fuglsang AST DEN  +3:56
18 Michal Kwiatkowski OPH POL  +4:03
19 Daniel Navarro COF SPA  +4:31
20 Alexis Vuillermoz SOJ FRA  +4:36
         
23 Wout Poels VAC NED  +5:33
29 Laurens ten Dam BLK NED  +6:42
51 Tom Dumoulin ARG NED  +11:59
72 Johnny Hoogerland VAC NED  +18:26
75 Koen de Kort ARG NED  +18:26
76 Lars Boom BLK NED  +18:26
78 Robert Gesink BLK NED  +18:26
107 Bram Tankink BLK NED  +19:38
124 Tom Leezer BLK NED  +23:39
135 Boy van Poppel VAC NED  +25:04
136 Roy Curvers ARG NED  +25:04
138 Lieuwe Westra VAC NED  +25:04

 

 

Algemeen klassement:

Pos Naam Team Nationaliteit Tijd
1 Chris Froome SKY GBR  8:49:33
2 Nairo Quintana MOV COL  +5:03
3 Joaquim Rodríguez KAT SPA  +5:47
4 Alberto Contador SAX SPA  +7:10
5 Roman Kreuziger SAX TSJ  +8:10
6 Bauke Mollema BLK NED  +12:25
7 Jakob Fuglsang AST DEN  +13:00
8 Alejandro Valverde MOV SPA  +16:09
9 Daniel Navarro COF SPA  +16:35
10 Andrew Talansky GAR VS  +18:22
         
13 Laurens ten Dam BLK NED  +22:22
26 Robert Gesink BLK NED  +55:08
28 Wout Poels VAC NED  +56:30
42 Tom Dumoulin ARG NED  +1:35:13
64 Bram Tankink BLK NED  +2:10:09
101 Johnny Hoogerland VAC NED  +2:57:56
105 Lars Boom BLK NED  +3:03:35
138 Koen de Kort ARG NED  +3:41:44
145 Boy van Poppel VAC NED  +3:49:04
146 Lieuwe Westra VAC NED  +3:49:05
147 Roy Curvers ARG NED  +3:49:13
149 Niki Terpstra OPH NED  +3:51:07
151 Tom Leezer BLK NED  +3:53:43
165 Albert Timmer ARG NED  +4:06:58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
< Vorige   Volgende >